Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Świetny start chłopców!
    Za nami dopiero drugi ligowy weekend młodzieżowych zespołów ŚKPR-
    baner
  • Pewnie i spokojnie. Trzy punkty ŚKPR-u (FOTO)
    Chociaż sytuacja kadrowa nie rozpieszcza trenera Krzysztofa Terebuna, a w zespole od początku sezonu jest "szpital", to ŚKPR Świdnica nie schod
    baner
  • ChKS Łódź i Masters Jelenia Góra zwycięzcami!
    Dziesięć zespołów mężczyzn i kobiet wzięło udział w XIII Turnieju Piłki Ręcznej Masters, który w miniony weekend odbył si
    baner
  • Udana inauguracja młodzików!
    Od zwycięstwa rozpoczęła nowy sezon drużyna młodzików Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Szare Wilczki wygrały w Lubinie z Zagłębe
    baner
  • Nasz klub najlepszy w Świdnicy i ósmy w Polsce!
    Z początkiem roku Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie tradycyjnie opublikował ranking Współzawodnictwa Spo
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2020/21)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2020/2021

TERMINARZ II LIGI, GRUPY I – SEZON 2020/21

 

I RUNDA

 

 

1. kolejka (19–20.09)

ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak 28:29 (12:16)

Sparta Oborniki Wlkp. – Trójka Nowa Sól 17:18 (8:9)

SPR Oleśnica – Żagiew Dzierżoniów 32:22 (18:13)

Tęcza Kościan – Orlik Brzeg 36:27 (20:10)

Zew Świebodzin – Polonia Środa Wlkp.37:24 (17:13)

Spartakus Buk – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 20:31 (10:14)

OSiR Komprachcice pauzuje

 

2. kolejka (26–27.09)

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica 28:43 (14:21)

Polonia Środa Wlkp. – Spartakus Buk 34:31 (18:15)

Orlik Brzeg – Zerw Świebodzin 26:38 (16:20)

Wolsztyniak – Tęcza Kościan 20:34 (11:17)

Trójka Nowa Sól – SPR Oleśnica 29:26 (15:10)

Sparta Oboirniki Wlkp. pauzuje

OSiR Komprachcice - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 19:25 (10:11)

 

3. kolejka (3–4.10)

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 27:24 (14:15)

SPR Oleśnica pauzuje

Tęcza Kościan – Żagiew Dzierżoniów 42:24 (19:11)

Zew Świebodzin – Wolsztyniak 44:19 (19:10)

Spartakus Buk – Orlik Brzeg 25:29 (13:14)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Polonia Środa Wlkp. 36:21 (16:10)

Sparta Oborniki Wlkp. - OSiR Komprachcice 25:21 (14:8)

 

4. kolejka (10–11.10)

 ŚKPR Świdnica pauzuje

Orlik Brzeg – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 29:30 (13:15)

Wolsztyniak – Spartakus Buk mecz przełożony

Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów 38:25 (17:15)

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan mecz przełożony

Sparta Oborniki Wlkp. – SPR Oleśnica 25:24 (14:9)

OSiR Komprachcice - Polonia Środa Wlkp. 25:33 (12:18)

 

5. kolejka (17–18.10)

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp. 32:22 (18:8)

Tęcza Kościan pauzuje

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól 30:20 (11:7)

Spartakus Buk – Żagiew Dzierżoniów 31:27 (14:13)

ERUCO UKS Dziewiątka Legnica – Wolsztyniak 26:27 (12:15)

Polonia Środa Wlkp. – Orlik Brzeg mecz przełożony

SPR Oleśnica - OSiR Komprachcice 23:29 (12:12)

 

6. kolejka (24–25.10)

ŚKPR Świdnica - SPR Oleśnica 31:24 (14:8)

Wolsztyniak – Polonia Środa Wlkp. 34:25 (15:13)

Żagiew Dzierżoniów – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 27:38 (12:22)

Trójka Nowa Sól – Spartakus Buk 26:24 (13:14)

Zew Świebodzin pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan 24:37 (12:18)

OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg mecz przełożony

 

7. kolejka (7–8.11)

ŚKPR Świdnica - OSiR Komprachcice

Tęcza Kościan – SPR Oleśnica

Zew Świebodzin – Sparta Oborniki Wlkp.

Spartakus Buk pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól

Polonia Środa Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów

Orlik Brzeg – Wolsztyniak

 

8. kolejka (14–15.11)

ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan

Żagiew Dzierżoniów – Orlik Brzeg

Trójka Nowa Sól – Polonia Środa Wlkp.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

Sparta Obornuiki Wlkp. – Spartakus Buk

SPR Oleśnica – Zew Świebodzin

OSiR Komprachcice - Wolsztyniak

 

9. kolejka (21–22.11)

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica

Spartakus Buk – SPR Oleśnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Polonia Środa Wlkp. pauzuje

Orloik Brzeg – Trójka Nowa Sól

Wolsztyniak – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan - OSiR Komprachcice

 

10. kolejka (28–29.11)

ŚKPR Świdnica – Spartakus Buk

Trójka Nowa Sól – Wolsztyniak

Orlik Brzeg pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Polonia Środa Wlkp.

SPR Oleśnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin

OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów

 

11. kolejka (5.6.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica

Spartakus Buk – Tęcza Kościan

Polonia Środa Wlkp. – SPR Oleśnica

Orlik Brzeg – Sparta Oborniki Wlkp.

Wolsztyniak pauzuje

Żagiew Dzierżoniów – Trójka Nowa Sól

OSiR Komprachcice - Zew Świebodzin

 

12. kolejka (12–13.12)

ŚKPR Świdnica – Polonia Środa Wlkp.

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Wolsztyniak

SPR Oleśnica – Orlik Brzeg

Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Zew Świebodzin – Spartakus Buk

OSiR Komprachcice - Trójka Nowa Sól

 

13. kolejka (19–20.12)

Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin

Polonia Środa Wlkp. – Tęcza Kościan

Wolsztyniak – SPR Oleśnica

Żagiew Dzierżoniów – Sparta Oborniki Wlkp.

Trójka Nowa Sól pauzuje

Spartakus Buk - OSiR Komprachcice

 

 

II RUNDA

 

14. kolejka (6–7.02)

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica

Trójka Nowa Sól – Sparta Oborniki Wlkp.

Żagiew Dzierżoniów – SPR Oleśnica

Orlik Brzeg – Tęcza Kościan

Polonia Środa Wlkp. – Zew Świebodzin

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Spartakus Buk

OSiR Komprachcice pauzuje

 

15. kolejka (13–14.02)

ŚKPR ŚwidnicaŻagiew Dzierżoniów

Spartakus Buk – Polonia Środa Wlkp.

Zerw Świebodzin – Orlik Brzeg

Tęcza Kościan – Wolsztyniak

SPR Oleśnica – Trójka Nowa Sól

Sparta Oboirniki Wlkp. pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - OSiR Komprachcice

 

16. kolejka (20–21.02)

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

SPR Oleśnica pauzuje

Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan

Wolsztyniak – Zew Świebodzin

Orlik Brzeg – Spartakus Buk

Polonia Środa Wlkp. – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Sparta Oborniki Wlkp. - OSiR Komprachcice

 

17. kolejka (27–28.02)

ŚKPR Świdnica pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Orlik Brzeg

Spartakus Buk – Wolsztyniak

Zew Świebodzin – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Polonia Środa Wlkp. - OSiR Komprachcice

 

18. kolejka (6–7.03)

Sparta Oborniki Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Tęcza Kościan pauzuje

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin

Żagiew Dzierżoniów – Spartakus Buk

Wolsztyniak – ERUCO UKS Dziewiątka Legnica

Orlik Brzeg – Polonia Środa Wlkp.

OSiR Komprachcice - SPR Oleśnica

 

19. kolejka (13–14.03)

 ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica

Polonia Środa Wlkp. – Wolsztyniak

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Żagiew Dzierżoniów

Spartakus Buk – Trójka Nowa Sól

Zew Świebodzin pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan

Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice

 

20. kolejka (20–21.03)

OSiR Komprachcice - ŚKPR Świdnica 

SPR Oleśnica – Tęcza Kościana

Sparta Oborniki Wlkp. – Zew Świebodzin

Spartakus Buk pauzuje

Trójka Nowa Sól – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Żagiew Dzierżoniów – Polonia Środa Wlkp.

Wolsztyniak – Orlik Brzeg

 

21. kolejka (27–28.03)

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica

Orlik Brzeg – Żagiew Dzierżoniów

Polonia Środa Wlkp. – Trójka Nowa Sól

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

Spartakus Buk – Sparta Obornuiki Wlkp.

Zew Świebodzin – SPR Oleśnica

Wolsztyniak - OSiR Komprachcice

 

22. kolejka (10–11.04)

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin

SPR Oleśnica – Spartakus Buk

Sparta Oborniki Wlkp. – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Polonia Środa Wlkp. pauzuje

Trójka Nowa Sól – Orlik Brzeg

Żagiew Dzierżoniów – Wolsztyniak

OSiR Komprachcice - Tęcza Kościan

 

23. kolejka (17–18.04)

Spartakus Buk – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Trójka Nowa Sól

Orlik Brzeg pauzuje

Polonia Środa Wlkp. – Sparta Oborniki Wlkp.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – SPR Oleśnica

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan

Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice

 

24. kolejka (24–25.04)

ŚKPR Świdnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Spartakus Buk

SPR Oleśnica – Polonia Środa Wlkp.

Sparta Oborniki Wlkp. – Orlik Brzeg

Wolsztyniak pauzuje

Trójka Nowa Sól – Żagiew Dzierżoniów

OSiR Komprachcice - Zew Świebodzin

 

25. kolejka (8–9.05)

Polonia Środa Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

Wolsztyniak – Sparta Oborniki Wlkp.

Orlik Brzeg – SPR Oleśnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Kościan

Spartakus Buk – Zew Świebodzin

Trójka Nowa Sól - OSiR Komprachcice

 

26. kolejka (15–16.05)

ŚKPR Świdnica – Orlik Brzeg

Zew Świebodzin – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Polonia Środa Wlkp.

SPR Oleśnica – Wolsztyniak

Sparta Oborniki Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów

Trójka Nowa Sól pauzuje

OSiR Komprachcice - Spartakus Buk

Artykul wprowadzony: 24-10-2020
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Świebodzin 5 15
2
Legnica 6 15
3
Kościan 4
12
4 ŚKPR ŚWIDNICA 5
12
5 Nowa Sól 5 9
6 Wolsztyn 5 9
7
Oborniki Wlkp. 5
6
8
Środa Wlkp. (b) 5
6
9 Oleśnica 5
3
10  Komprachcice (b) 4 3
11
 Brzeg 4
3
12  Buk 5
3
13
 Dzierżoniów 6
0

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1 Paweł Starosta
30
5
6
2 Mateusz Redko 27 5 5,4
3
Dawid Pęczar 25
5
5
4
Dawid Jankowski 19 5
3,8
5
Kamil Stadnik 19 5
3,8
6
Olgierd Etel 17 5
3,4
7
Miłosz Wołodkiewicz
10
5
2
8 Jakub Król 5
5
1
9 Patryk Dębowczyk 3 4 0,7
10
 Sebastian Borowski
2
1
2
11  Adam Chmiel 1 2
0,5
12  Michał Jaroszewicz 1 2 0,5
13
 Michał Wojtala
1
1
1
14
 Aleksander Ingram 0
5
0
15  Damian Olichwer (br)
0
5
0
16  Wojciech Jabłoński (br)
0
5
0
17  Norbert Mirga (br)
0 1 0
18  Rafał Wiszniowski (br)
0 3
0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: