Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • SP 105 ponownie najlepsaa w regionie! (FOTO)
    Współpracująca z naszym klubem Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy piłką ręczną stoi.
    baner
  • We Wrocławiu przeszli Bór
    Wrocław był gospodarzem piątego turnieju grupy finałowej Dolnośląskiej Ligi Chłopców. Zameldowała się na nim drużyna ŚKPR I trene
    baner
  • Postawili sę mistrzowi
    W ostatnim meczu w tym sezonie ŚKPR Świdnica przegrał we własnej hali z mistrzem ligi – Borem Oborniki Śląskie 29:34 (15:14). Szare Wil
    0
    baner
  • ZSB-E z brązem Licealiady!
    W finale dolnośląskiej Liceliady szkolna drużyna współpracującego z naszym klubem Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świ
    baner
  • Naborówka na plus! (FOTO)
    Przygotowująca się do pierwszego sezonu w rozgrywkach ligowych drużyna grupy naborowej trenerki Justyny Curyl rozegrała sparing z zespołem z
    baner
  • Nasza SP 105 mistrzem Dolnego Śląska! (FOTO)
    Wielki sukces zapisała na swoje konto tworzona przez zawodników Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej szkolna drużyna Szkoły Podstawowej nr
    baner
  • Chłopcy ze zwycięstwem! (FOTO)
    Ekipa ŚKPR II Świdnica była gospodarzem czwartego już turnieju grupy finałowej Dolnośląskiej Ligi Chłopcó
    baner
  • TRZY FINAŁY DLA NASZYCH SZKOLNYCH SZARYCH WILKÓW (FOTO)
    Kapitalnie spisały się drużyny ze współpracujących z naszym klubem Szkoły Podstawowej nr 105 i Zespołu Szkół Budowlano-Elektr
    baner
  • Trenuj w ŚKPR Świdnica / ТРЕНУЙСЯ У ГАНДБОЛЬНОМУ КЛУБІ «СВІДНИЦЯ» (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2021/22)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner
  • Młodzicy zakończyli sezon. ŚKPR w czołówce Dolnego Śląska! (FOTO)
    Za nami ostatnie mecze sezonu 2021/22 w Dolnośląskiej Lidze Młodzików. Nasz klub jako jedyny wprowadził do g
    baner
  • Memoriał Kuby Marcinkowskiego przełożony!
    Informujemy, że tegoroczna edycja 6. Memoriał K
    baner
  • Pijemy świdnicką kranówkę! Dziękujemy za wsparcie!
    Miło nam poinformować, że kolejny rok jest z nami i to z jeszcze z mocniejszym wsparciem Świdnickie Przedsiębiorst
    baner
  • Trenuj w ŚKPR Świdnica / ТРЕНУЙСЯ У ГАНДБОЛЬНОМУ КЛУБІ «СВІДНИЦЯ» (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2021/22)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2021/2022

TERMINARZ I LIGI, GRUPY B – SEZON 2021/22

 

I RUNDA

 

1. kolejka (18-19.09)

Grunwald Poznań – Tęcza Kościan 20:20, k. 4:1 (12:11)

Zew Świebodzin – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 38:25 (18:12)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Trójka Nowa Sól 33:18 (16:10)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Real Astromal Leszno 24:19 (14:12)

Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica 33:30 (15:12)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – AZS UZ Zielona Góra 29:27 (10:12)

 

2. kolejka (25-26.09)

Grunwald Poznań - Zew Świebodzin 22:21 (10:15)

ŚKPR Świdnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 32:30 (17:17)

Real Astromal Leszno – Olimp Grodków 31:30 (17:14)

Trójka Nowa Sól – Bór Joynet Oborniki Śl. 25:27 (12:16)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 22:34 (11:13)

Tęcza Kościan – AZS UZ Zielona Góra 26:20 (11:7)

 

3. kolejka (2-3.10)

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan 24:25 (12:13)

GOKiS Katy Wrocławskie – Grunwald Poznań 27:22 (14:6)

Bór Joynet Oborniki Śl. – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 24:23 (17:13)

Olimp Grodków – Trójka Nowa Sól 33:29 (16:13)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Real Astromal Leszno 26:15 (12:9)

AZS UZ Zielona Góra – ŚKPR Świdnica 33:32 (16:15)

 

4. kolejka (16-17.10)

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica 29:32 (14:16)

Real Astromal Leszno – AZS UZ Zielona Góra 28:23 (14:11)

Trójka Nowa Sól – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 31:30 (12:16)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Olimp Grodków 30:31 (17:15)

Grunwald Poznań – Bór Joynet Oborniki Śl. 23:26 (12:13)

Zew Świebodzin – GOKiS Kąty Wrocławskie 27:28 (13:19)

 

5. kolejka (23-24.10)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Tęcza Kościan 29:21 (16:13)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Zew Świebodzin 31:29 (18:17)

Grunwald Poznań - Olimp Grodków 32:33 (14:18) WYNIK ANULOWANY. Mecz powtórzony 8.12: 31:28 (15:16)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 29:28 (16:15)

AZS UZ Zielona Góra – Trójka Nowa Sól 30:25 (16:10)

ŚKPR Świdnica – Real Astroma Leszno 30:30 (17:13), k. 7:6

 

6. kolejka (30-31.10)

Tęcza Kościan – Real Astromal Leszno 24:28 (14:13)

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica 30:29 (14:12)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – AZS UZ Zielona Góra 27:28 (13:18)

Grunwald Poznań – Szczypioniak Gorzyce Wielkie 31:24 (19:15)

Zew Świebodzin – Olimp Grodków 30:24 (17:12)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Bór Joynet Oborniki Śl. 21:18 (10:10)

 

7. kolejka (13-14.11)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Tęcza Kościan 39:23 (20:8)

Olimp Grodków – GOKiS Kąty Wrocławskie 26:37 (11:18)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Zew Świebodzin 29:35 (12:15)

AZS UZ Zielona Góra – Grunwald Poznań 22:25 (10:13)

ŚKPR Świdnica – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 32:29 (19:13)

Real Astromal Leszno – Trójka Nowa Sól 28:27 (8:14)

 

8. kolejka (20-21.11)

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól 33:27 (19:13)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Real Astromal Leszno 22:23 (9:14)

Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica 32:24 (15:13)

Zew Świebodzin – AZS UZ Zielona Góra 22:22 (12:11), k. 5:6

GOKiS Kątry Wrocławskie – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 38-24 (16:10)

Bór Joyner Oborniki Śl. – Olimp Grodków 31:28 (13:12)

 

9. kolejka (27-28.11)

Olimp Grodków – Tęcza Kościan 33:27 (13:11)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Bór Joynet Onorniki Śl. 31:27 (13:4)

AZS UZ Zielona Góra – GOKiS Kąty Wrocławskie 33:28 (18:15)

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin 26:36 (11:19)

Real Astromal Leszno – Grunwald Poznań 19:22 (12:10)

Trójka Nowa Sól – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 25:23 (12:15)

 

10. kolejka (4-5.12)

Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 36:28 (19:12)

Grunwald Poznań – Trójka Nowa Sól 31:22 (14:10)

Zew Świebodzin – Real Astromal Leszno 27:23 (15:8)

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica 37:23 (17:13)

Bór Joynet Oborniki Śl. – AZS UZ Zielona Góra 30:27 (16:12)

Olimp Grodków – Szczypioniak Gorzyce Wielkie 33:30 (16:13)

 

11. kolejka (11-12,12)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Tęcza Kościan 25:28 (13:17)

AZS UZ Zielona Góra – Olimp Grodków 37:36 (20:16)

Real Astromal Leszno – GOKiS Kąty Wrocławskie 20:26 (13:13)

Bór Joynext Oborniki Śl. - ŚKPR Świdnica 36:30 (18:16)

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin 28:27 (14:11)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Grunwald Poznań 25:32 (14:13)

 

II RUNDA

 

12. kolejka (29-30.01)

Tęcza Kościan – Grunwald Poznań 27:34 (9:16)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin 27:29 (13:13)

Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wrocławskie 17:26 (7:10)

Real Astromal Leszno – Bór Joynet Oborniki Śl. 25:25 (12:14). k. 2:4

ŚKPR Świdnica – Olimp Grodków 27:31 (13:15)

AZS UZ Zielona Góra – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 38:26 (17:14)

 

13. kolejka (12-13.02)

AZS UZ Zielona Góra – Tęcza Kościan 27:25 (12:9)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – ŚKPR Świdnica 31:31 (16:13), k. 5:4

Olimp Grodków – Real Astromal Leszno 32:22 (17:10)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Trójka Nowa Sól 34:18 (16:8)

GOKiS Kąty Wrocławskie – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 29:18 (16:11)

Zew Świebodzin – Grunwald Poznan 25:23 (12:10)

 

14. kolejka (26-27.02)

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin 24:26 (15:11)

Grunwald Poznań – GOKiS Katy Wrocławskie 22:18 (7:11)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Bór Joynet Oborniki Śl. 21:32 (10:14)

Trójka Nowa Sól – Olimp Grodków 23:29 (12:15)

Real Astromal Leszno – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 30:29 (17:14)

ŚKPR Świdnica – AZS UZ Zielona Góra 31:39 (10:18)

 

15. kolejka (5-6.03)

ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan 30:30 (15:18), k. 3:4

AZS UZ Zielona Góra – Real Astromal Leszno 29:29 (16:10) k. 4:3

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Trójka Nowa Sól 25:26 (9:14)

Olimp Grodków – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 25:26 (9:14)

Bór Joynet Oborniki Śl. - Grunwald Poznań 25:20 (13:11)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Zew Świebodzin 23:28 (9:15)

 

16. kolejka (12-13.03)
Tęcza Kościan – GOKiS Kąty Wrocławskie 22:27 (13:14)

Zew Świebodzin – Bór Joynet Oborniki Śl. 28:28 (15:16), k. 5:4

Olimp Grodków - Grunwald Poznań 28:30 (13:13)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 27:28 (17:15)

Trójka Nowa Sól – AZS UZ Zielona Góra 26:26 (13:12), k. 2:0

Real Astroma Leszno – ŚKPR Świdnica 25:28 (13:11)

 

17. kolejka (26-27.03)

Real Astromal Leszno – Tęcza Kościan 28:25 (14:10)

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 28:27 (14:15)

AZS UZ Zielona Góra – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 36:25 (15:11)

Szczypioniak Gorzyce Wielkie – Grunwald Poznań 22:32 (10:15)

Olimp Grodków – Zew Świebodzin

Bór Joynet Oborniki Śl. – GOKiS Kąty Wrocławskie 27:24 (15:12)

 

18. kolejka: (2-3.04):

Tęcza Kościan – Bór Joynet Oborniki Śl. 35:36 (16:17)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Olimp Grodków 28:29 (14:13)

Zew Świebodzin – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 38:27 (18:15)

Grunwald Poznań – AZS UZ Zielona Góra 30:30 (13:15), k. 2:4

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica 30:26 (11:15)

Trójka Nowa Sól – Real Astromal Leszno 23:20 (12:10)

 

19. kolejka (23-24.04)

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan 29:24 (15:13)

Real Astromal Leszno – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 23:23 (13:12), k. 3:0

ŚKPR Świdnica – Grunwald Poznań 35:24 (14:13)

AZS UZ Zielona Góra – Zew Świebodzin 31:30 (18:15)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – GOKiS Kątry Wrocławskie 26:31 (11:16)

Olimp Grodków – Bór Joynext Oborniki Śl. 34:34 (17:12), k. 6:5

 

20. kolejka (30.04-1.05)

Tęcza Kościan – Olimp Grodków 34:32 (14:15)

Bór Joynext Oborniki Śl. – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 35:29 (18:15)

GOKiS Kąty Wrocławskie – AZS UZ Zielona Góra 24:24 (15:12), k. 5:4

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica 31:26 (16:14)

Grunwald Poznań – Real Astromal Leszno 30:24 (13:9)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól 17:19 (9:7)

 

21. kolejka (7.05)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Kościan 32:27 (12:13)

Trójka Nowa Sól – Grunwald Poznań 22:28 (12:15)

Real Astromal Leszno – Zew Świebodzin 28:33 (14:14)

ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 25:20 (16:10)

AZS UZ Zielona Góra – Bór Joynet Oborniki Śl. 33:35 (15:17)

Szczypioniak Gorzyce Wielkie – Olimp Grodków 35:30 (14:14)

 

22. kolejka (14.05)

Tęcza Kościan – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 33:33 (15:15), k. 4:5

Olimp Grodków – AZS UZ Zielona Góra 40:40 (19:21), k.5:6

GOKiS Kąty Wrocławskie – Real Astromal Leszno 28:20 (12:10)

ŚKPR Świdnica - Bór Joynext Oborniki Śl. 29:34 (15:14)

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól 28:26 (12:15)

Grunwald Poznań – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 25:17 (12:6)

 

Turniej Mistrzów (27-29.05)

Artykul wprowadzony: 15-05-2022
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Oborniki Śl. 22
55
2 Poznań 22 48
3
Kąty Wrocławskie 22
47
4 Świebodzin (b) 21 42
5
Zielona Góra 22
39
6
Grodków 21
31
7
Leszno 22
26
8
ŚKPR ŚWIDNICA (b)
22
25
10
 Gorzyce Welkie 22
25
11  Nowa Sól (b) 22 23
11
 Kościan (b) 22
22
12  Legnica (b) 22
10

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1
Michał Wojtala
161
22
7,3
2 Adam Chmiel 139
22
6,3
3 Mateusz Redko 74
15
4,9
4 Dawid Pęczar 74
22
3,3
5 Olgierd Etel 58 22 2,6
6
Miłosz Wołodkiewicz 50 19 2,6
7
Bartosz Galik 26
15 1,7
8
Patryk Dębowczyk 19 8
2,4
9 Wiktor Wiciak 9 11 0,8
10
Kamil Stadnik 7
9
0,8
11
Michał Rzepecki
7
8
0,8
12 Paweł Starosta 3
5
0,6
13 Norbert Bal 3 14 0,2
14 Michał Jaroszewicz 3
19
0,1
15
Dominik Danis
1
9
0,1
16 Aleksander Ingram 1
12
0,1
17 Szymon Miśkiewicz 0 1 0
18
Volodomyr Shupyk (br)
1
22
0,1
19
Norbert Mirga (br)
0
19
0
20
Rafał Wiszniowski (br) 0 11
0
  Dawid Jankowski 0 0 0
  Wiktor Szymanowski 0 0 0
  Wojciech Jabłoński (br) 0 0 0
  Damian Olichwer (br) 0 0 0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: