Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Mamy wicemistrzów Dolnego Śląska!
    Oficjalnie! Pierwszy w tym sezonie (i mamy nadzieję, że nie ostatni!) medal rozgrywek młodzieżowych Dolnośląskieg
    baner
  • Były zwycięstwa, były porażki
    Za naszymi dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami kolejne mecze ligowe. Tym razem ze zwycięstw cieszyli się młodz
    baner
  • Podział punktów z Borem (FOTO)
    Na inaugurację rundy rewanżowej w I lidze piłkarzy ręcznych ŚKPR Świdnica zremisował na własnym parkiecie z obr
    baner
  • Druga lokata na Libiąż Cup!
     Z drugim miejscem wracają z Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Libiąż Cup młodzi zawodnicy ŚKPR-u Ś
    baner
  • Przekaż nam 1,5 proc. podatku!
    To Ciebie nic nie kosztuje, a dla nas to wielka pomoc! Serdecznie prosimy, abyś przy okazji rocznego rozliczenia podat
    baner
  • Szare Wilki w obiektywie. Sezon 2022/23 (FOTO)
    Prezentujemy efekty krótkiej sesji fotograficznej z udziałem zawodników, trenerów, działaczy i przyjaciół naszego kl
    baner
  • Gramy razem - IGNERHOME nowym partnerem kllubu!
    Z wielką radością, dumą i poczuciem obdarzenia nas wielkim zaufaniem, miło nam poinformować, że do grona partner
    baner
  • Program KLUB 2022 dla nas!
    Miło nam poinformować, że jako jeden z dziewięciu klubów ze Świdnicy dofinansowanie w kwocie 10000 złotych z Rządowego Programu Klub
    baner
  • Pijemy świdnicką kranówkę! Dziękujemy za wsparcie!
    Miło nam poinformować, że kolejny rok jest z nami i to z jeszcze z mocniejszym wsparciem Świdnickie Przedsiębiorst
    baner
  • Trenuj w ŚKPR Świdnica / ТРЕНУЙСЯ У ГАНДБОЛЬНОМУ КЛУБІ «СВІДНИЦЯ» (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2022/23)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2022/2023

TERMINARZ I LIGI, GRUPY B – SEZON 2022/23


I RUNDA

 

1. kolejka (17-18.09)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - Wolsztyniak Wolsztyn 24:24 (8:11), k. 5:6

GOKiS Katy Wrocławskie – Tęcza-Folplast Kościan 25:23 (12:13)

Grunwald Poznań – Siódemka Miedź Huras Legnica 28:31 (15:18)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – ŚKPR Świdnica 34:29 (16:15)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Real Astromal Leszno 31:23 (15:12)

Olimp Grodków – Trójka Nowa Sól 32:20 (15:13)

ZEW Świebodzin – SPR Gorzyce Wielkie 48:21 (23:11)

 

2. kolejka (24-25.09)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – SPR Gorzyce Wielkie 42:20 (17:8)

Trójka Nowa Sól – ZEW Świebodzin 31:30 (16:14)

Real Astromal Leszno – Olimp Grodków 29:30 (13:19)

ŚKPR Świdnica – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 29:30 (16:15)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Bór Joynext Oborniki Śląskie 32:26 (19:13)

Tęcza Folplast Kościan – Grunwald Poznań 20:34 (11:17)

Wolsztyniak Wolsztyn – GOKiS Kąty Wrocławskie 20:26 (12:16)

 

3. kolejka (1-2.10)

GOKiS Kąty Wrocławskie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 40:20 (15:11)

Grunwald Poznań – Wolsztyniak Wolsztyn 24:25 (8:12)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Tęcza Folplast Kościan 30:29 (17:12)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Siódemka Miedź Huras Legnica 25:29 (14:12)

Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica 32:32 (13:13), k.3:2

ZEW Świebodzin – Real Astromal Leszno 30:23 (15:10)

SPR Gorzyce Wielkie – Trójka Nowa Sól 20:33 (8:17)

 

4. kolejka (8.10)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól 29:26 (14:15)

Real Astromal Leszno – SPR Gorzyce Wielkie 30:22 (17:8)

ŚKPR Świdnica – ZEW Świebodzin 37:35 (19:16)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Olimp Grodków 36:30 (23:14)

Tęcza Folplast Kościan – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 26:32 (14:14)

Wolsztyniak Wolsztyn – Bór Joynext Oborniki Śląskie 27:27 (16:15), k. 5:6

GOKiS Kąty Wrocławskie – Grunwald Poznań 22:18 (9:7)

 

5. kolejka (22-23.10)

Grunwald Poznań – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 34:25 (21:11)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – GOKiS Kąty Wrocławskie 28:25 (13:12)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Wolsztyniak Wolsztyn 28:24 (15:12)

Olimp Grodków – Tęcza Folplast Kościan 27:28 (12:15)

ZEW Świebodzin – Siódemka Miedź Huras Legnica 31:32 (18:17)

SPR Gorzyce Wielkie – ŚKPR Świdnica 29:48 (16:24)

Trójka Nowa Sól – Real Astromal Leszno 31:28 (12:13)

 

6. kolejka 29-30.10)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Real Astromal Leszno 26:27 (11:10)

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 36:40 (16:19)

Siódemka Miedź Huras Legnica – SPR Gorzyce Wielkie 50:18 (25:6)

Tęcza Folplast Kościan – ZEW Świebodzin 27:29 (14:15)

Wolsztyniak Wolsztyn – Olimp Grodków 29:30 (14:16)

GOKiS Kąty Wrocławskie – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 28:24 (14:14)

Grunwald Poznań – Bór Joynext Oborniki Śląskie 29:24 (11:9)

 

7. kolejka (5.11)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 25:24 (10:10)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Grunwald Poznań 28:30 (14:16)

Olimp Grodków – GOKiS Kąty Wrocławskie 24:40 (14:18)

ZEW Świebodzin – Wolsztyniak Wolsztyn 23:16 (14:6)

SPR Gorzyce Wielkie – Tęcza Folplast Kościan 21:28 (11:14)

Trójka Nowa Sól – Siódemka Miedź Huras Legnica 27:36 (15:16)

Real Astromal Leszno – ŚKPR Świdnica 34:34 (17:15) k. 3:1

 

8. kolejka (19-20.11)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - ŚKPR Świdnica 27:30 (13:15)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Real Astromal Leszno 32:26 (15:17)

Tęcza Folplast Kościan – Trójka Nowa Sól 25:18 (11:5)

Wolsztyniak Wolsztyn – KPR Gorzyce Wielkie 30:25 (13:12)

GOKiS Kąty Wrocławskie – ZEW Świebodzin 40:33 (23:19)

Grunwald Poznań – Olimp Grodków 35:25 (20:13)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 31:28 (11:16)

 

9. kolejka (26-27.11)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 29:24 (8:13)

Olimp Grodków – Bór Joynext Oborniki Śląskie 33:34 (20:19)

ZEW Świebodzin – Grunwald Poznań 30:27 (16:13)

SPR Gorzyce Wielkie – GOKiS Kąty Wrocławskie 18:44 (10:23)

Trójka Nowa Sól – Wolsztyniak Wolsztyn 28:15 (14:9)

Real Astromal Leszno – Tęcza Folplast Kościan 31:27 (12:13)

ŚKPR Świdnica – Siódemka Miedź Huras Legnica 32:30 (17:12)

 

10. kolejka (3-4.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Siódemka Miedź Huras Legnica 19:32 (6:19)

Tęcza Folplast Kościan – ŚKPR Świdnica 30:31 (14:17)

Wolsztyniak Wolsztyn – Real Astromal Leszno 30:28 (16:15)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Trójka Nowa Sól 33:26 (17:13)

Grunwald Poznań – SPR Gorzyce Wielkie 33:24 (15:11)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – ZEW Świebodzin 31:30 (20:13)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Olimp Grodków 44:28 (23:16)

 

11. kolejka (10.12)

Olimp Grodków – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 29:36 (17:15)

ZEW Świebodzin – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 27:23  (14:11)

SPR Gorzyce Wielkie – Bór Joynext Oborniki Śląskie 29:36 (12:19)

Trójka Nowa Sól – Grunwald Poznań

Real Astromal Leszno – GOKiS Kąty Wrocławskie 19:33 (12:18)

ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak Wolsztyn 32:22 (19:15)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Tęcza Folplast Kościan 35:21 (18:10)

 

12. kolejka (17-18.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Folplast Kościan 26:18 (11:8)

Wolsztyniak Wolsztyn – Siódemka Miedź Huras Legnica 20:32 (11:15)

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica 27:24 (12:12)

Grunwald Poznań – Real Astromal Leszno 22:22 (10:9) k. 1:3

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Trójka Nowa Sól 36:27 (19:9)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – SPR Gorzyce Wielkie 34:30 (18:18)

Olimp Grodków – ZEW Świebodzin 28:30 (15:15)

 

 

13. kolejka (28-29.01)

ZEW Świebodzin – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 29:26 (8:12)

SPR Gorzyce Wielkie – Olimp Grodków 30:34 (13:18)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra - Trójka Nowa Sól 29:26 (13:15)

Real Astromal Leszno – Bór Joynext Oborniki Śląskie 25:23 (11:11)

ŚKPR Świdnica – Grunwald Poznań 25:27 (11:14)

Siódemka Miedź Huras Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 26:27 (14:13)

Wolsztyniak Wolsztyn - Tęcza Folplast Kościan 32 :27 (13:12)

 

II RUNDA

 

14. kolejka (4-5.02)

Wolsztyniak Wolsztyn - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 26:32 (15:15)

Tęcza-Folplast Kościan – GOKiS Katy Wrocławskie 19:28 (9:9)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Grunwald Poznań 35:22

ŚKPR Świdnica – Bór Joynext Oborniki Śląskie 28:28 (12:13), k. 2:4

Real Astromal Leszno – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 24:24 (12:13), k.1:3

Trójka Nowa Sól – Olimp Grodków 27:22 (13:10)

SPR Gorzyce Wielkie – ZEW Świebodzin 24:35 (10:17)

 

15. kolejka (11-12.02)

SPR Gorzyce Wielkie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

ZEW Świebodzin – Trójka Nowa Sól

Olimp Grodków – Real Astromal Leszno

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – ŚKPR Świdnica

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Siódemka Miedź Huras Legnica

Grunwald Poznań – Tęcza Folplast Kościan

GOKiS Kąty Wrocławskie – Wolsztyniak Wolsztyn

 

16. kolejka (18-19.02)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

Wolsztyniak Wolsztyn – Grunwald Poznań

Tęcza Folplast Kościan – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Siódemka Miedź Huras Legnica – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

ŚKPR Świdnica – Olimp Grodków

Real Astromal Leszno – ZEW Świebodzin

Trójka Nowa Sól – SPR Gorzyce Wielkie

 

17. kolejka (25-26.02)

Trójka Nowa Sól – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

SPR Gorzyce Wielkie – Real Astromal Leszno

ZEW Świebodzin – ŚKPR Świdnica

Olimp Grodków – Siódemka Miedź Huras Legnica

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Tęcza Folplast Kościan

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Wolsztyniak Wolsztyn

Grunwald Poznań – GOKiS Kąty Wrocławskie

 

18. kolejka (4-03)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Grunwald Poznań

GOKiS Kąty Wrocławskie – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Wolsztyniak Wolsztyn – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Tęcza Folplast Kościan – Olimp Grodków

Siódemka Miedź Huras Legnica – ZEW Świebodzin

ŚKPR Świdnica – SPR Gorzyce Wielkie

Real Astromal Leszno – Trójka Nowa Sól

 

19. kolejka 18-19.13)

Real Astromal Leszno – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

SPR Gorzyce Wielkie – Siódemka Miedź Huras Legnica

ZEW Świebodzin – Tęcza Folplast Kościan

Olimp Grodków – Wolsztyniak Wolsztyn

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – GOKiS Kąty Wrocławskie

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Grunwald Poznań

 

20. kolejka (25-26.03)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Grunwald Poznań – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

GOKiS Kąty Wrocławskie – Olimp Grodków

Wolsztyniak Wolsztyn – ZEW Świebodzin

Tęcza Folplast Kościan – SPR Gorzyce Wielkie

Siódemka Miedź Huras Legnica – Trójka Nowa Sól

ŚKPR Świdnica – Real Astromal Leszno

 

21. kolejka (1-2.04)

ŚKPR Świdnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Real Astromal Leszno – Siódemka Miedź Huras Legnica

Trójka Nowa Sól – Tęcza Folplast Kościan

KPR Gorzyce Wielkie – Wolsztyniak Wolsztyn

ZEW Świebodzin – GOKiS Kąty Wrocławskie

Olimp Grodków – Grunwald Poznań

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Bór Joynext Oborniki Śląskie

 

22. kolejka (15-16.04)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Olimp Grodków

Grunwald Poznań – ZEW Świebodzin

GOKiS Kąty Wrocławskie – SPR Gorzyce Wielkie

Wolsztyniak Wolsztyn – Trójka Nowa Sól

Tęcza Folplast Kościan – Real Astromal Leszno

Siódemka Miedź Huras Legnica – ŚKPR Świdnica

 

23. kolejka (22.04)

Siódemka Miedź Huras Legnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

ŚKPR Świdnica – Tęcza Folplast Kościan

Real Astromal Leszno – Wolsztyniak Wolsztyn

Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Gorzyce Wielkie – Grunwald Poznań

ZEW Świebodzin – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Olimp Grodków – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 24:19 (11:11)

 

24. kolejka (10.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Olimp Grodków

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – ZEW Świebodzin

Bór Joynext Oborniki Śląskie – SPR Gorzyce Wielkie

Grunwald Poznań – Trójka Nowa Sól

GOKiS Kąty Wrocławskie – Real Astromal Leszno

Wolsztyniak Wolsztyn – ŚKPR Świdnica

Tęcza Folplast Kościan – Siódemka Miedź Huras Legnica

 

25. kolejka (6-7.05)

Tęcza Folplast Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Siódemka Miedź Huras Legnica – Wolsztyniak Wolsztyn

ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

Real Astromal Leszno – Grunwald Poznań

Trójka Nowa Sól – Bór Joynext Oborniki Śląskie

SPR Gorzyce Wielkie – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

ZEW Świebodzin – Olimp Grodków

 

 

26. kolejka (13-14.05)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ZEW Świebodzin

Olimp Grodków – SPR Gorzyce Wielkie

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Trójka Nowa Sól

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Real Astromal Leszno

Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica

GOKiS Kąty Wrocławskie – Siódemka Miedź Huras Legnica

Tęcza Folplast Kościan - Wolsztyniak Wolsztyn

 

Turniej Mistrzów (26-28.05)

Mistrz grupy A I ligi

Mistrz grupy B I ligi

Mistrz grupy C I ligi

Mistrz grupy D I ligi

Artykul wprowadzony: 04-02-2023
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Kąty Wrocławskie 14
39
2
Siódemka Legnica (s) 14
36
3 Oborniki Śl. 14
31
4 Świebodzin 14 27
5
Zielona Góra 15 26
6 Poznań 14 23
7
ŚKPR ŚWIDNICA
14 21
8 Nowa Sól
14 20
9
Dziewiątka Legnica 14 17
10  Leszno 14 17
11
 Grodków
15 17
12
  Wolsztyn 14 14
13
  Kościan 14
9
14   Gorzyce Welkie 14
0

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1
Michał Wojtala
100
14
7,1
2 Mateusz Redko 64
14
4,6
3 Adam Chmiel 58
14
4,1
4 Dawid Pęczar 56
14
4
5
Olgierd Etel
45
14
3,2
6 Aleksander Zelek 36
14
2,5
7
Miłosz Wołodkiewicz 24
11
2,1
8 Bartosz Galik 22 14 1,5
9
Mateusz Siwiński 21
12
1,7
10
Marcel Dobrzański 16
14
1,1
11 Volodymyr Shupyk (br) 3
14
0,3
12
Norbert Bal 1
10
0,1
13 Krzysztof Griman 1 1 1
14
Aleksander Ingram
0
10
0
15 Jakub Pierzak 0 10
0
16 Rafał Wiszniowski (br) 0 10
0
17 Norbert Mirga (br) 0 7
0
18 Wojciech Jabłoński (br) 0 9
0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: