Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Mamy kadrowicza w DAPR!
    Eryk Polus, 13-letni zawodnik drużyn chłopców i młodzików ŚKPR-u Świdnica znalazł się w gronie 21
    baner
  • Jest terminarz II ligi. na początek Wolsztyniak!
    W siedzibie Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej rozlosowano terminarz II ligi na sezon 2020/21. Rozgrywki ruszą
    baner
  • Oldboje drudzy w Obornikach Śląskich!
    Bardzo dobrze spisali się świdniccy oldboje na rozgrywanym w Obornikach Śląskich Memoriale Mieczysława Ogonowskiego. W stawce pięciu drużyn
    baner
  • Sezon 2019/20 zakończony. Znamy skład ligi na kolejny! (FOTO)
    We czwartek, 4 czerwca pierwszy zespół ŚKPR-u Świdnica spotkał się na ostatnich zajęciach w sezonie 2019/20. Sezonie dziwnym i nietypo
    baner
  • Pięć lat bez Kuby... (WIDEO)
    Dziś (29.05) mija piąta rocznica śmierci Jakuba Marcinkowskiego - utalentowanego zawodnika naszego klubu, świetnego kolegi i pełnego pasji mł
    baner
  • Nagrody prezydent miasta dla ŚKPR-u!
    Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osią
    baner
  • Chłopaki zdali egzamin na czwórkę z plusem!
    O zakończonym sezonie, sukcesach i zawodach oraz planach na przyszłość i trudnym życiu w dobie pandemii z Krzysztofem Terebunem, trenerem ŚKP
    baner
  • Młody ŚKPR w obiektywie! (FOTO)
    Po seniorach prezentujemy drugą część sesji fotograficznej zawodników naszego klubu. Tym razem - drużyny młodzieżowe. Autorem zdjęć
    baner
  • ŚKPR w obiektywie (FOTO)
    Prezentuyjemy efekty sesji fotograficznej pierwszego zespołu oraz kadry trenerskiej naszego klubu. Autorem zdjęć jest Aleksander Komorowski.
    baner
  • Nasz klub najlepszy w Świdnicy i ósmy w Polsce!
    Z początkiem roku Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie tradycyjnie opublikował ranking Współzawodnictwa Spo
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2019/20)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2020/2021

TERMINARZ II LIGI, GRUPY I – SEZON 2020/21

 

I RUNDA

 

 

1. kolejka (19–20.09)

ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak

Sparta Oborniki Wlkp. – Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan – Orlik Brzeg

Zew Świebodzin – Polonia Środa Wlkp.

Spartakus Buk – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Moto Jelcz Oława pauzuje

 

2. kolejka (26–27.09)

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica

Polonia Środa Wlkp. – Spartakus Buk

Orlik Brzeg – Zerw Świebodzin

Wolsztyniak – Tęcza Kościan

Trójka Nowa Sól – SPR Oleśnica

Moto Jelcz Oława – Sparta Oboirniki Wlkp.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

 

3. kolejka (3–4.10)

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica – Moto Jelcz Oława

Tęcza Kościan – Żagiew Dzierżoniów

Zew Świebodzin – Wolsztyniak

Spartakus Buk – Orlik Brzeg

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Polonia Środa Wlkp.

Sparta Oborniki Wlkp. pauzuje

 

4. kolejka (10–11.10)

Moto Jelcz Oława – ŚKPR Świdnica

Orlik Brzeg – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Wolsztyniak – Spartakus Buk

Żagiew Dzierżoniów – Zew Świebodzin

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan

Sparta Oborniki Wlkp. – SPR Oleśnica

Polonia Środa Wlkp. pauzuje

 

5. kolejka (17–18.10)

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Tęcza Kościan – Moto Jelcz Oława

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól

Spartakus Buk – Żagiew Dzierżoniów

ERUCO UKS Dziewiątka Legnica – Wolsztyniak

Polonia Środa Wlkp. – Orlik Brzeg

SPR Oleśnica pauzuje

 

6. kolejka (24–25.10)

SPR Oleśnica – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Polonia Środa Wlkp.

Żagiew Dzierżoniów – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Trójka Nowa Sól – Spartakus Buk

Moto Jelcz Oława – Zew Świebodzin

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan

Orlik Brzeg pauzuje

 

7. kolejka (7–8.11)

ŚKPR Świdnica pauzuje

Tęcza Kościan – SPR Oleśnica

Zew Świebodzin – Sparta Oborniki Wlkp.

Spartakus Buk – Moto Jelcz Oława

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól

Polonia Środa Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów

Orlik Brzeg – Wolsztyniak

 

8. kolejka (14–15.11)

ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan

Żagiew Dzierżoniów – Orlik Brzeg

Trójka Nowa Sól – Polonia Środa Wlkp.

Moto Jelcz Oława – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Sparta Obornuiki Wlkp. – Spartakus Buk

SPR Oleśnica – Zew Świebodzin

Wolsztyniak pauzuje

 

9. kolejka (21–22.11)

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica

Spartakus Buk – SPR Oleśnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Polonia Środa Wlkp. – Moto Jelcz Oława

Orloik Brzeg – Trójka Nowa Sól

Wolsztyniak – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan pauzuje

 

10. kolejka (28–29.11)

ŚKPR Świdnica – Spartakus Buk

Trójka Nowa Sól – Wolsztyniak

Moto Jelcz Oława – Orlik Brzeg

Sparta Oborniki Wlkp. – Polonia Środa Wlkp.

SPR Oleśnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

 

11. kolejka (5.6.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica

Spartakus Buk – Tęcza Kościan

Polonia Środa Wlkp. – SPR Oleśnica

Orlik Brzeg – Sparta Oborniki Wlkp.

Wolsztyniak – Moto Jelcz Oława

Żagiew Dzierżoniów – Trójka Nowa Sól

Zew Świebodzin pauzuje

 

12. kolejka (12–13.12)

ŚKPR Świdnica – Polonia Środa Wlkp.

Moto Jelcz Oława – Żagiew Dzierżoniów

Sparta Oborniki Wlkp. – Wolsztyniak

SPR Oleśnica – Orlik Brzeg

Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Zew Świebodzin – Spartakus Buk

Trójka Nowa Sól pauzuje

 

13. kolejka (19–20.12)

Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin

Polonia Środa Wlkp. – Tęcza Kościan

Wolsztyniak – SPR Oleśnica

Żagiew Dzierżoniów – Sparta Oborniki Wlkp.

Trójka Nowa Sól – Moto Jelcz Oława

Spartakus Buk pauzuje

 

 

II RUNDA

 

14. kolejka (6–7.02)

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica

Trójka Nowa Sól – Sparta Oborniki Wlkp.

Żagiew Dzierżoniów – SPR Oleśnica

Orlik Brzeg – Tęcza Kościan

Polonia Środa Wlkp. – Zew Świebodzin

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Spartakus Buk

Moto Jelcz Oława pauzuje

 

15. kolejka (13–14.02)

ŚKPR ŚwidnicaŻagiew Dzierżoniów

Spartakus Buk – Polonia Środa Wlkp.

Zerw Świebodzin – Orlik Brzeg

Tęcza Kościan – Wolsztyniak

SPR Oleśnica – Trójka Nowa Sól

Sparta Oboirniki Wlkp. – Moto Jelcz Oława

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

 

16. kolejka (20–21.02)

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

Moto Jelcz Oława – SPR Oleśnica

Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan

Wolsztyniak – Zew Świebodzin

Orlik Brzeg – Spartakus Buk

Polonia Środa Wlkp. – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Sparta Oborniki Wlkp. pauzuje

 

17. kolejka (27–28.02)

ŚKPR Świdnica – Moto Jelcz Oława

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Orlik Brzeg

Spartakus Buk – Wolsztyniak

Zew Świebodzin – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Polonia Środa Wlkp. pauzuje

 

18. kolejka (6–7.03)

Sparta Oborniki Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Moto Jelcz Oława – Tęcza Kościan

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin

Żagiew Dzierżoniów – Spartakus Buk

Wolsztyniak – ERUCO UKS Dziewiątka Legnica

Orlik Brzeg – Polonia Środa Wlkp.

SPR Oleśnica pauzuje

 

19. kolejka (13–14.03)

 ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica

Polonia Środa Wlkp. – Wolsztyniak

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Żagiew Dzierżoniów

Spartakus Buk – Trójka Nowa Sól

Zew Świebodzin – Moto Jelcz Oława

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan

Orlik Brzeg pauzuje

 

20. kolejka (20–21.03)

ŚKPR Świdnica pauzuje

SPR Oleśnica – Tęcza Kościana

Sparta Oborniki Wlkp. – Zew Świebodzin

Moto Jelcz Oława – Spartakus Buk

Trójka Nowa Sól – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Żagiew Dzierżoniów – Polonia Środa Wlkp.

Wolsztyniak – Orlik Brzeg

 

21. kolejka (27–28.03)

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica

Orlik Brzeg – Żagiew Dzierżoniów

Polonia Środa Wlkp. – Trójka Nowa Sól

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Moto Jelcz Oława

Spartakus Buk – Sparta Obornuiki Wlkp.

Zew Świebodzin – SPR Oleśnica

Wolsztyniak pauzuje

 

22. kolejka (10–11.04)

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin

SPR Oleśnica – Spartakus Buk

Sparta Oborniki Wlkp. – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Moto Jelcz Oława – Polonia Środa Wlkp.

Trójka Nowa Sól – Orlik Brzeg

Żagiew Dzierżoniów – Wolsztyniak

Tęcza Kościan pauzuje

 

23. kolejka (17–18.04)

Spartakus Buk – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Trójka Nowa Sól

Orlik Brzeg – Moto Jelcz Oława

Polonia Środa Wlkp. – Sparta Oborniki Wlkp.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – SPR Oleśnica

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

 

24. kolejka (24–25.04)

ŚKPR Świdnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Spartakus Buk

SPR Oleśnica – Polonia Środa Wlkp.

Sparta Oborniki Wlkp. – Orlik Brzeg

Moto Jelcz Oława – Wolsztyniak

Trójka Nowa Sól – Żagiew Dzierżoniów

Zew Świebodzin pauzuje

 

25. kolejka (8–9.05)

Polonia Środa Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Żagiew Dzierżoniów – Moto Jelcz Oława

Wolsztyniak – Sparta Oborniki Wlkp.

Orlik Brzeg – SPR Oleśnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Kościan

Spartakus Buk – Zew Świebodzin

Trójka Nowa Sól pauzuje

 

26. kolejka (15–16.05)

ŚKPR Świdnica – Orlik Brzeg

Zew Świebodzin – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Polonia Środa Wlkp.

SPR Oleśnica – Wolsztyniak

Sparta Oborniki Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów

Moto Jelcz Oława – Trójka Nowa Sól

Spartakus Buk pauzuje

Artykul wprowadzony: 03-07-2020
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1
ŚKPR ŚWIDNICA
0
0
2
Dzierżoniów 0
0
3
Kościan 0
0
4
Brzeg 0
0
5
Wolsztyn
0
0
6
Oborniki Wlkp. 0
0
7
Świebodzin 0
0
8
Nowa Sól 0
0
9
Oleśnica
0
0
10
 Legnica 0
0
11
 Oława 0
0
12  Środa Wlkp. (b) 0 0
13  Buk (b) 0 0

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1



2



3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10        
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: